Elita Meble Łazienkowe na 4 Design Days

4 Design Days to cztery intensywne dni z designem, architekturą i nieruchomościami. To niepodważalnie największe w tej części Europy święto, w którym bierze udział ponad 10 tys. gości biznesowych oraz 25 tys. odwiedzających – w dni otwarte.

W dniach 6-9 lutego 2020 roku w Katowicach można było spotkać i posłuchać architektów, projektantów, przedstawicieli biznesu i władz samorządowych. W kilkudziesięciu sesjach i debatach 4 Design Days 2020 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach, wzięło udział ponad 300 prelegentów. Uczestnicy dni otwartych wzięli udział w wykładach, warsztatach i spotkaniach z gwiazdami telewizji i projektantami.

Dni branżowe, czyli dwa pierwsze dni 4 Design Days, to nie tylko spotkania z gośćmi i partnerami biznesowymi, to także prezentacje, wystąpienia i sesje dyskusyjne. Podczas tych wydarzeń można było spotkać i posłuchać przedstawicieli naszej firmy.

Tomasz Pietrzak, dyrektor ds. rozwoju biznesu Elita sp. z o.o., podczas panelu „Meble, które o nas dbają”, zaprezentował nową markę produktów ElitStone, dla której inspiracją była siła natury.

To seria blatów i konsol wykonanych z pięknego i naturalnego surowca, jakim jest marmur. Następnie wziął udział w dyskusji o tym, jak projektować i z czego tworzyć meble poprawiające jakość życia.

Marcin Dymarski, dyrektor generalny, wiceprezes zarządu Elita sp. z o.o., wziął udział w sesji: „Meble. Wyzwania branży meblowej”. Podczas której dyskutowano min. o tym, jaki będzie 2020 rok i kolejne lata dla sektora meblowego.

Wydarzeniem towarzyszącym 4 Design Days 2020 była gala wręczenia nagród w konkursie Meble Plus – Produkt Roku 2020, w którym nasza firma otrzymała wyróżnienie za kolekcję mebli łazienkowych Futuris.
Konkurs „Meble Plus – Produkt Roku” to najstarszy konkurs polskiej branży meblowej. W tym roku odbył się po raz 18 wyłoniono najlepsze meble, akcesoria i materiały dla meblarstwa. Pod uwagę brano oryginalne wzornictwo i funkcjonalność wyróżniającą produkty na polskim rynku wnętrzarskim.

Nagrodę w imieniu firmy odebrał Michał Falkowski, dyrektor Sprzedaży Krajowej.

Dla Elity – 4 Design Days to idealne miejsce na zaprezentowanie nowych produktów, które znalazły się w ofercie firmy na 2020 rok. W tym sezonie istotne dla marki są stonowane kolory, nowoczesny design, nowatorskie rozwiązania w obszarze funkcjonalności oraz zintegrowane elementy poszczególnych kolekcji mebli łazienkowych.

Na stoisku Elity dominował minimalizm i prostota połączona z nowoczesnymi wzorami. Dzięki temu możliwe było stworzenie przestrzeni do odpowiedniej ekspozycji, a także do wydobycia walorów prezentowanych produktów.
Meble przedstawione na targach 4 Design Days, to serie nieprzeciętnych szafek łazienkowych, w doskonały sposób łączą funkcjonalne rozwiązania z minimalistycznym i nowoczesnym designem.
Na stoisku firmy Elita znalazły się także propozycje produktowe firmy Fiora.

Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się marka produktów ElitStone.

To seria blatów i konsol zaprojektowanych konkretnie dla firmy Elita. Te wyjątkowe komponenty powstały z niezwykle pięknego i efektownego marmuru.