Forum Branży Łazienkowej, magazyn Łazienka i portal Łazienka.pl

17 kwietnia 2018 roku w hotelu Sheraton w Warszawie odbyło się V Forum Branży Łazienkowej, którego zwieńczeniem była uroczysta gala rozdania nagród w konkursie Łazienka – Wybór Roku 2018

Forum Branży Łazienkowej to największe na polskim rynku wydarzenie, poświęcone w całości wyłącznie produktom związanym z wyposażeniem łazienek.

 

Celem spotkania jest wyłonienie najlepszych pod względem jakości i wzornictwa wyrobów.

Biorąc pod uwagę powagę spotkania oraz prestiż tego wspaniałego wydarzenia, z niezwykłą dumą i satysfakcją informujemy, że kolekcja mebli łazienkowych Inge zdobyła wyróżnienie właśnie w konkursie Łazienka – Wybór Roku 2018 w kategorii Meble Łazienkowe.

Słów kilka o meblach

Inge to kolekcja mebli łazienkowych stworzonych dla osób ceniących sobie styl skandynawski.

Komfortowe w codziennym użytkowaniu i jeszcze bardziej stylowe.

Meble cieszące się dużą popularnością.

Szczegół, a cieszy…

Głębokie szuflady z pełnym wysuwem i cichym samodomykiem z łatwości pomieszczą wszystkie przedmioty codziennego użytku.

Górna szuflada szafki podumywalkowej wyposażona jest w praktyczny organizer, który służy nie tylko do przechowywania drobnych rzeczy, ale również do utrzymania porządku.

Design

Uzupełnieniem kolekcji są kontenery posiadające uniwersalne drzwiczki. Dzięki temu, można stworzyć własny, niepowtarzalny zestaw, który nada każdej łazience wyjątkowego charakteru.

Dodatkowym atutem zestawu są słupki, całkowicie zamknięte lub częściowo otwarte. Oznacza to, że słupek może mieć dwoje drzwiczek i szufladę lub też jedne drzwi, dwie szuflady i otwartą półkę na niezbędne akcesoria.

Zwieńczeniem indywidualnego charakteru mebli są chromowane metalowe uchwyty.