Inge New. Kolekcja mebli łazienkowych przeznaczona dla zwolenników minimalizmu. Idealnie nasyci zmysł estetyczny.

Kolekcja mebli łazienkowych Inge New została zaprojektowana w taki sposób, aby spełniała wszelkie oczekiwania w zakresie komfortu użytkowania, funkcjonalności, a także coraz bardziej istotnego we współczesnym świecie designu. Seria mebli dedykowana jest entuzjastom stylu skandynawskiego. Meble łazienkowe charakteryzują się czystością i bezpretensjonalnością formy, w której dominuje biel oraz nienarzucająca się czerń.

Meble opracowane w nowoczesnej stylistyce i wykonane z wysokiej klasy materiałów z zachowaniem największej staranności wykończenia wszystkich elementów.

Kolekcja charakteryzuje się wielością rozwiązań, a co za tym idzie swobodą w łączeniu poszczególnych jej modułów. Dzięki temu stworzymy przyjazne wnętrze o indywidualnym i wyjątkowym charakterze.

Kolekcję Inge New tworzy wiele elementów: szafka podumywalkowa dwuszufladowa, występująca w wielu rozmiarach, kontener, słupek, umywalka nablatowa Balto i umywalki meblowe Skappa, Piazza, Maxxi, a także blaty – w różnych rozmiarach oraz uchwyty – w różnych kształtach i kolorach.

Elementy Kolekcji:

Inge New to kolekcja charakteryzująca się efektownym i oszczędnym wzornictwem, a także obszernym wnętrzem.

 

Atrybutami tej oryginalnej kolekcji są:

  • szuflady z metalowymi bokami i pełnym wysuwem, zaopatrzone w system cichego – miękkiego domyku, dodatkowo uzupełnione o czarne maty antypoślizgowe,
  • blaty odporne na zaplamienia oraz łatwe w utrzymaniu czystości,
  • szklane półki z regulowaną wysokością i szuflady z pełnym wysuwem w słupkach.

Przykładowe konfiguracje:

Zwieńczeniem indywidualnego charakteru mebli są trzy rodzaje uchwytów, do samodzielnego wyboru. Gama kolorystyczna kolekcji Inge New, ograniczona do bieli i czerni, ukazuje zarówno piękno samych mebli jak i otoczenia.