Kolekcja mebli łazienkowych INGE – rekomendowana do konkursu DOBRY WZÓR

Tworząc kolekcję mebli łazienkowych INGE nasi projektanci dołożyli wszelkich starań, aby spełniała ona wszelkie oczekiwania w zakresie komfortu użytkowania, funkcjonalności, a także coraz bardziej istotnego we współczesnym świecie designu.

Seria Inge dedykowana jest entuzjastom stylu skandynawskiego.

Meble charakteryzują się czystością i bezpretensjonalnością formy, w której dominuje biel oraz nienarzucająca się czerń.
Meble doskonałe dla zwolenników minimalizmu, idealnie nasycą zmysł estetyczny.

Uwielbiamy dzielić się naszą miłością do piękna oraz pasją tworzenia doskonałych mebli łazienkowych, a rekomendacja do konkursu

DOBRY WZÓR jest idealnym wynagrodzeniem.

Niezwykle miło nam, że wysiłek który wkładamy w nasze projekty został doceniony przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

Dobry Wzór to wyróżnienie, którym Instytut Wzornictwa Przemysłowego każdego roku – od 25 lat, nagradza dobrze zaprojektowane produkty dostępne na polskim rynku.

Produkty, które biorą udział w konkursie, po wstępnej kwalifikacji, poddawane są dwuetapowej ocenie wzorniczej: przez ekspertów IWP oraz międzynarodowe jury.
W skład jury wchodzą przedstawiciele instytucji gospodarczych, instytucji i stowarzyszeń działających na rzecz innowacji, w tym poprzez wzornictwo, uznani projektanci.

Prawdziwym beneficjentem konkursu jest ostatecznie konsument, któremu wskazanie dobrego produktu ułatwia wybór z szerokiej oferty rynkowej.