Kolekcja mebli łazienkowych, która łączy w sobie przeszłość, teraźniejszość i przyszłość – Kwadro PLUS.

Kolekcja mebli łazienkowych Kwadro Plus, powstała w wyniku scalenia dwóch cieszących się dużym zainteresowaniem kolekcji – Kwadro i Kwadro Slim. Te nowoczesne meble, wykonane z wysokiej jakości materiałów, stały się inspiracją zespołu ekspertów i designerów do stworzenia komfortowych i niezwykle funkcjonalnych mebli łazienkowych.

Kwadro PLUS to meble pełne komfortu i funkcjonalnych rozwiązań technicznych.

Mnogość rozwiązań w tej kolekcji mebli łazienkowych, pozwala stworzyć równowagę miedzy komfortem, stylem i funkcjonalnością. Nowe, wyróżniające się elementy mebli można ze sobą łączyć dzięki łatwym kombinacjom. Dodatkowymi suplementami kolekcji są słupki otwarte i zamknięte, szafki wiszące, komody, kontenery i blaty.

Na szczególna uwagę zasługuje słupek wiszący. Ten szeroki na 60 cm, głęboki na 40 cm i wysoki na 160 cm mebel, z łatwością pomieści wszystkie niezbędne w łazience rzeczy, zwłaszcza te wielkogabarytowe. Świetnym rozwiązaniem zastosowanym w tym wielofunkcyjnym słupku jest osadzenie na jego drzwiach wewnętrznego, pionowego lustra. Drzwi słupka, natomiast połączone są z meblem za pośrednictwem szerokokątnych zawiasów 165°. Dzięki temu możliwe jest szerokie ich otwarcie i przejrzenie się w całej tafli lustra.

Znakomitym rozwiązaniem są również szafki wiszące, którą można ze sobą łączyć, dzięki temu domownicy, zyskają dodatkową przestrzeń na różnorodne detale.

Zarówno szafki podumywalkowe jak i komody, czy kontenery można również ze sobą swobodnie łączyć za pośrednictwem blatów, dostępnych  w dwóch wariantach kolorystycznych – white i dąb classic.

Elementy Kolekcji:

 

Kolekcja Mebli Kwadro PLUS uczyni wnętrze łazienki nie tylko estetycznym, ale także dostosowanym do codziennego użytku.

Stylistyka oraz niepowtarzalny kunszt wykonania powodują, że kształt mebla – szczególnie w idealnie dobranych kolorach białym i anthracite – prezentuje się doskonale. Pojemne, zaopatrzone w metalowe prowadnice szuflady z pełnym wysuwem są wyjątkowo ciche i stabilne.

Kolejnym atutem mebli są chromowane, listwowe uchwyty, które doskonale  wpasowują się w design szafki. Rodzina z pewnością doceni te walory.

Możliwe konfiguracje:

Kolekcja mebli łazienkowych Kwadro PLUS podkreśla współczesną wizję firmy, która z niecierpliwością patrzy w przyszłość, z zachowaniem szacunku do niezwykle istotnych korzeni, tworząc wieczny dialog między przeszłością, teraźniejszością i przyszłością.