Lustro łazienkowe LED Lina, funkcjonalna alternatywa dla nowoczesnego wnętrza.

Wybór lustra do łazienki może być trudny, wymaga rozważenia wielu czynników. Nie tylko rozmiar, ale także styl, kształt i jego funkcje dodatkowe mają ogromne znaczenie w procesie decyzyjnym. Ważne jest, aby przede wszystkim skupić się na własnych potrzebach. Współczesna przestrzeń wymaga eleganckiego wykończenia i praktycznej funkcjonalności.

Idealne lustro łazienkowe powinno łączyć w sobie funkcjonalną formę oraz dekoracyjny wygląd z nowoczesną techniką.

Kilka nowatorskich rozwiązań, takich jak panel dotykowy, podświetlenie, porty USB, czy podgrzewana tafla, zapewnią wygodę w codziennej rutynie.

Lustro LED Lina występuje w dwóch rozmiarach 60 i 80 cm.

Wyposażone jest w panel dotykowy, na którym znajduje się włącznik światła i podgrzewania. Oświetlenie stanowi listwa LED, która posiada stopień ochrony IP44, natomiast barwa światła jest zimna 5700 K, 48W.

Lustro Lina zaopatrzone jest w specjalną matę grzewczą, która rozgrzewa jego grubą na 3 mm powierzchnie, zapobiegając jednocześnie jej zaparowaniu.

Dwa porty USB do ładowania, to kolejna zaleta tego wyjątkowego lustra łazienkowego.

Port jest uniwersalny w tym sensie, że można go wykorzystać do podłączenia wielu różnych urządzeń, np. tabletu, głośnika czy smartfonu. Możliwe jest także podłączanie urządzeń bez konieczności włączenia lustra.