Meble łazienkowe Futuris – rekomendowane do konkursu DOBRY WZÓR.

Kolekcja Futuris wyróżnia się szczególnie atrakcyjnym wzornictwem. Nieprzeciętne detale, smukła linia serii oraz atrakcyjna sylwetka zapewni komfort wszystkim użytkownikom.

Miło nam, że to właśnie kolekcja Futuris otrzymała rekomendację do konkursu DOBRY WZÓR. Od ponad 20 lat z pasją tworzymy meble łazienkowe, naszym celem jest być blisko klientów, inspirować, a także wyznaczać trendy. Bardzo nam miło, że po raz kolejny, nasze zaangażowanie zostało docenione przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

Dobry Wzór jest konkursem na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi dostępne na polskim rynku oraz pierwszą w Polsce nagrodą za design, przyznawaną od dwudziestu pięciu lat. Za Dobrym Wzorem nie stoi żaden sponsor.

Produkty i usługi konkursowe wskazywane są przez badaczy i ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego na podstawie stałego monitoringu rynku. Konkurs jest równocześnie jedynym w Polsce niezależnym audytem wzorniczym: typowanie produktów odbywa się  na podstawie wiedzy ekspertów i badaczy IWP, ich znajomości projektowania, rynku i trendów.