Nagroda główna w konkursie „Łazienka – Wybór Roku” w kategorii meble łazienkowe dla Kolekcji Futuris.

Kolekcja mebli łazienkowych Futuris została nagrodzona w prestiżowym konkursie „Łazienka – Wybór Roku” 2019, którego organizatorem jest magazyn branżowy „Łazienka” wydawany przez Wydawnictwo Publikator i Grupę PTWP.

2 kwietnia 2019 roku, w hotelu Sheraton w Warszawie odbyło się Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej.

To wyjątkowe wydarzenie na mapie branżowych konferencji, którego misją jest wymiana doświadczeń w branży łazienek i kuchni, a także dyskusje na temat kierunku rozwoju tych sektorów w Polsce. Na zakończenie FBŁiK odbyła się Gala Konkursowa, podczas której Kapituła przyznała kolekcji Futuris tytuł Łazienka – Wybór Roku 2019 w kategorii meble łazienkowe.

Konkurs „Łazienka – Wybór Roku” to jedyny na polskim rynku konkurs poświęcony wyłącznie produktom związanym z wyposażeniem łazienek.

Wyboru produktów dokonuje jury konkursu złożone z przedstawicieli redakcji magazynu „Łazienka”, a także reprezentantów wiodących w Polsce salonów łazienkowych, hurtowni, organizacji związanych z branżą oraz architektów i projektantów. Jest to gwarancją obiektywnej i profesjonalnej oceny zgłoszonych produktów. Nagrodzone produkty i kolekcje śmiało można uznać za najlepsze pod względem jakości oraz wzornictwa.

Nagrodzona kolekcja Futuris to nowoczesna serii mebli łazienkowych, charakteryzująca się wyjątkowym designem.

Kolekcja zachowana jest w stylu nowoczesnym, uzupełnionym o niebanalne detale: czarne metalowe uchwyty i wysokie nogi. Dzięki tym meblom zdecydowanie zaakcentujesz indywidualizm i stworzysz oryginalny klimat.