Akcesoria meblowe. Czyli, jak niedrogo i szybko odświeżyć design swojej łazienki.

Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się z zimowego letargu. Wraz z nadejściem dłuższych, cieplejszych dni wzrasta w nas chęć aktualizacji, odnowy.

Wiosna to okres, który nastraja nas pozytywnie, zachęca do rozpoczęcia czegoś nowego. To czas zmian, czyli idealna pora na przebudowę swojego otoczenia.

Zwłaszcza łazienka, w tych niepewnych dla wszystkich czasach, nabrała szczególnego znaczenia. To miejsce, w którym możemy ukoić swoje nerwy, zrelaksować się i zdystansować od tej kryzysowej sytuacji. Warto więc zadbać o to, aby nasza łazienka była piękna i wygodna.

 

Szybkim, prostym i niedrogim sposobem na odświeżenie łazienki, zgodnie z zasadą, że „detale ważne są”, może być wymiana baterii, wieszaków na ręczniki, czy też uchwytów w szafkach.

Te niepozornie nieistotne elementy, mają kluczowe znaczenie w indywidualizacji łazienki.

Właściwy wybór akcesoriów pozwoli przekształcić łazienkę w atrakcyjny salon kąpielowy, w którym z radością spędzisz każdą chwilę.   

 

Czarny jest nowym chromem.

Błyszczący, polerowany chrom to jeden z najpopularniejszych kolorów okuć stosowany w łazienkach.
Trend ten utrzymuje się od dawna i nie oszukujmy się, przeznaczony jest dla tradycjonalistów.
Oczywiście ma on swoje zalety, ale już od kilku sezonów przechodzimy do odważniejszych, ciemniejszych barw.

 

 

Chrom jest świetny, ale czarny jest lepszy!

Ten styl jest najbardziej popularny w uchwytach do szafek, lustrach, wieszakach czy bateriach – zwłaszcza z matowym wykończeniem.

Te ciekawe dodatki swoja popularność zawdzięczają rosnącemu zainteresowaniu stylem industrialnym. Matowe powierzchnie także świetnie kontrastują z elementami o wysokim połysku oraz są odporne na ślady po palcach czy smugi.

Czas takich wykończeni jest teraz! I naszym zdaniem będzie on zyskiwał na popularności.

Oczywiście, zdarzają się osoby, które wciąż się wahają, czy wybrać te drobne, ciemniejsze detale, dlatego dla nich, chrom nadal będzie najlepszym wyborem, który dobrze uzupełnia klasyczną biel szafek łazienkowych.

 

Złoto powraca i jest lepsze niż kiedykolwiek!

Wykończenia w kolorze złota, to trend, który zdecydowanie rozprzestrzenia się w całej łazience, nadając jej nie tylko charakteru, ale i luksusu.
Różnorodność odcieni w złotych akcesoriach sprawia, że jest to bardziej atrakcyjna i nowoczesna opcja.
Cieplejsze, złote tonacje to subtelna zmiana, którą oferują wykończenia, takie jak satyna, mat czy żółte złoto.
Ten niekonwencjonalny element doda blasku każdej łazience, a dodatkowym bonusem jest brak widocznych smug i plam po wodzie.

Ten szykowny kolor stał się idealnym wykończeniem luster, baterii i uchwytów szafek łazienkowych.

Nic dziwnego, stanowi idealne uzupełnienie każdego stylu wnętrzarskiego.

 

Przez lata jedyną opcją w wykończeniu były elementy w kolorze błyszczącego, polerowanego chromu, teraz mamy szerszy wybór.

Możliwości wyrażania swojego stylu jest mnóstwo.

Nie musimy ograniczać się wyłącznie do kształtu uchwytu czy wieszaka, możemy również wybrać kolor, a to jeden z ważniejszych elementów poprawiający design łazienki.

Nie ograniczaj się do tradycyjnego chromu, znajdź swój kolor oraz styl i stwórz łazienkę, w której solidnie się zrelaksujesz!