Szafka podumywalkowa – znajdź idealną dla siebie.

Szukając dodatkowej przestrzeni do przechowywania rzeczy w łazience bierzemy pod uwagę różne rozwiązania. Najprostszym i jednocześnie najlepszym sposobem na stworzenie takiej powierzchni jest pozbycie się tradycyjnej umywalki na cokole, na rzecz szafki podumywalkowej, do której swobodnie można dobrać odpowiednią dla siebie umywalkę – nablatową, czy meblową.

Szafki podumywalkowe to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz stworzyć przejrzyste i eleganckie wnętrze.
Obecnie można znaleźć wiele modeli najróżniejszych szafek podumywalkowych, od tych drewnianych w stylu shabby chick, po te nowoczesne w wysokim połysku. Bez względu na wielkość Twojej łazienki możesz zdecydować się na szafki podwieszane lub stojące, z szufladami lub półkami, z wydłużonym blatem lub bez niego. Masz „szeroki wachlarz” wyboru – własny styl i wyobraźnie. A my chcielibyśmy Cię zainspirować.

Szafka podumywalkowa Desi Plus z umywalką ceramiczną.

Dzięki pięknemu wykończeniu z drewnianym efektem, ta szafka podumywalkowa i umywalka Luce doskonale nadają się do nowoczesnej łazienki. Zaopatrzona w trzy szuflady z pełnym wysuwem i cichym, miękkim samodomykiem pomieści wszystkie niezbędne przedmioty codziennego użytku. H80,9 W80 D45,6 cm.

Set Amigo, czyli szafka podumywalkowa i umywalka.

Ta prosta i elegancka szafka podumywalkowa i umywalka stanowi set. Oznacza to, że pakowana jest w jeden karton, razem z umywalką ceramiczną. Szafka na metalowych, regulowanych nóżkach z zawiasami cichego domyku. H84 W60 D39,7 cm.

Szafka podumywalkowa Jump.

Jakość i szyk podsumowują tę piękną szafkę podumywalkową, której szuflady posiadają pełny wysuw. Szafka idealnie łączy się ze szklaną czarną umywalką Loka 80, tworząc doskonały duet. Kolor silver metalic. Wykonana z płyty MDF, laminowanej folią PCV. H48,5 W80 D39,6 cm.

Umywalka ceramiczna i szafka podumywalkowa – set Ravell.

Ta genialnie wyprofilowana ceramiczna umywalka i szafka podumywalkowa z serii Ravell stanowi idealne uzupełnienie małej łazienki. Ten niepowtarzalny set 45 cm, którego uroczym uzupełnieniem jest mały, chromowany uchwyt, nada oryginalności każdej łazience.

Stojąca szafka podumywalkowa Santos Oak z szufladami.

Doskonale zaprojektowana, drewniana szafka podumywalkowa z trzema szufladami, to idealny wybór, jeśli chcesz stworzyć piękne, rustykalne wnętrze. H85,5 W100 D45 cm.

Kwadro Slim – jednoszyfladowa szafka podumywalkowa.

Szafka podumywalkowa Kwadro Slim i umywalka konglomeratowa Rennel to zestaw wykonany z najwyższej jakości produktów. Szuflada z pełnym wysuwem i cichym, miękkim samodomykiem. Stylowy zestaw do stylowej łazienki. H26,5 W100 D39,6 cm.

Szafka podumywalkowa w stylu skandynawskim.

Szafka podumywalkowa z kolekcji Inge ma dwie szuflady całkowicie się wysuwające. W pierwszej z nich znajduje się organizer, który ułatwi utrzymanie porządku w szufladzie. Unikalne połączenie bieli mebla z czernią szklanej umywalki Sempre daje wrażenie ekskluzywnego wnętrza. H54 W80 D45,6 cm.

Szafka podumywalkowa Kwadro z długim blatem.

Ta duża toaletka składa się z blatu o solidnej powierzchni, szfki podumywakowej i komody z kolekcji Kwadro, a także z ceramicznej umywalki Modelo. Podwójne szafki pod umywalką zapewniają dużo miejsca do przechowywania. H48,5 W120 D40 cm.

Jednoszufladowa szafka podumywalkowa Kwadro Slim z umywalka nablatową.

Połączenie stylu i elegancji. Miejsce dla Niej i dla Niego. Dwie umywalki ceramiczne Oxy, na dwóch szafkach podumywalkowych, połączone blatem odpornym na działanie wody. Szuflady z pełnym wysuwem, którym szyku nadają chromowane listwowe uchwyty. H26,5 W120 D39,6 cm.