Szafka wisząca z lustrem, stylowo i praktycznie

Lustro – bezwarunkowa konieczność w każdej łazience, podobnie jest z szafkami. Kiedy więc połączymy ze sobą te dwa tak niezbędne elementy, stworzymy coś wyjątkowo praktycznego.

Pewnie, można wszystkie przybory toaletowe poukładać na boku wanny, pralki, blatu szafki podumywalkowej, czy jakiejś innej płaskiej krawędzi. Tylko po co? Po co marnować dostępną przestrzeń i utrzymywać wizualny nieład w łazience? Świetnym rozwiązaniem wydaje się wiec być wisząca szafka, której front skonsolidowany jest z lustrem.

Szafka z lustrem w łazience to niezwykle elegancka opcja, która umożliwia stworzenie luksusowego, nowoczesnego i dyskretnego wnętrza. Jeśli lubisz minimalistyczną estetykę łazienki, to wiszącą z lustrem może być dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Nowoczesna szafka z lustrem może być idealnym uzupełnieniem łazienki w każdym stylu, od shabby chic po klasyczny, czy prowansalski. Doskonale wpasowuje się również w style mieszane, dowolność kompozycji i zestawień zależy od projektu domowników.

Biała szafka z lustrem, czemu nie? Ten nieskazitelny kolor to doskonałe uzupełnienie niemal każdej łazienki. Niezależnie od przyjętego przez nas stylu, biała szafka z lustrem będzie zjawiskowym dodatkiem do każdej łazienki.

Funkcjonalnie i praktycznie

Nowoczesne, wszechstronne szafki wiszące z lustrem, wykonywane są w z wysokiej jakości materiałów z zachowaniem największej staranności wykończenia wszystkich jej elementów.
Ważne również jest wykończenie. Szafki wiszące zazwyczaj wyposażone są w szklane półki z regulowaną wysokości, dzięki czemu możemy dostosować je do własnych potrzeb. Wewnętrzne gniazdo elektryczne,  ułatwi nam dyskretne ładownie chociażby szczoteczki do zębów czy maszynki do golenia.

Wszystko to uzupełnione technologią LED.

Wiszącą z lustrem to także źródło dodatkowego światła. Szafka może być zaopatrzona w panel z oświetleniem LED, zazwyczaj mają one stopień ochrony IP20, barwę natomiast neutralną 4000 K. W zależności od własnych potrzeb i upodobań można również zdecydować się na kinkiet, który także znacząco poprawi komfort podczas codziennych czynności przy lustrze.

Nieoświetlone szafki łazienkowe z lustrem

Dla osób, które nie widzą potrzeby posiadania szafki z dodatkową elektroniką, idealnym rozwianiem będzie nieoświetlona wisząca z lustrem. Ten podstawowy model będzie służył właścicielowi przez wiele lat.