Wyróżnienie kolekcja Round

Kolekcja Round zdobyła wyróżnienie w prestiżowym konkursie branży łazienkowej Łazienka – Wybór Roku 2016.

Celem konkursu Łazienka – Wybór Roku jest wyróżnienie najlepszych produktów wyposażenia łazienek, które pojawiły się na rynku nie wcześniej niż 1,5 roku od daty ogłoszenia kolejnej edycji.

 

Przy ocenie pod uwagę brane są przede wszystkim: walory wzornicze produktu, jego jakość i innowacyjność, zgodność z prawem obowiązującym na polskim rynku oraz relacja ceny do jakości.

Tytuł Łazienka – Wybór Roku to gwarancja tego, że dany produkt jest szczególnie wart uwagi konsumentów, a jego producent to firma godna polecenia i zaufania.

Round to kolekcja mebli łazienkowych charakteryzująca się zaokrąglonym, gładkim designem oraz wysokim komfortem użytkowania.

  • Głębokie szuflady wykończone są specjalną strukturą odporną na zarysowania oraz wyposażone są w system cichego, miękkiego samodomyku, który automatycznie kontroluje fazę zamykania.
  • Górna szuflada zawiera praktyczny organizer na akcesoria łazienkowe. Trwały organizer ułatwia codzienną toaletę i zapewnia utrzymanie porządku.
  • Chromowane uchwyty idealnie wkomponowują się w design szuflady tworząc otwarty, lekki styl. Stonowane barwy zastosowane w kolekcji wprowadzają nas w pogodny nastrój, ułatwiając jednocześnie relaks.