otocz się pięknem natury
Kolekcja Asami

Balans między nowoczesnością a naturą.

Asami
estetyka i praktyczność
Umywalki Level

Poznaj innowacyjne tworzywo Solid Surface.

Umywalki
coś więcej niż elegancja
Kolekcja Soho

Oryginalny design.

Soho
nowa koncepcja kolorów
Umywalki Reni

Zakochaj się w wariancie bicolor.

Umywalki
oczarowuje elegancją
Kolekcja Glam

Połączenie wyrafinowania i praktyczności

Glam
Poznajmy się!
Elita
Jesteśmy jednym z wiodących producentów mebli łazienkowych. Od ponad 25 lat ambitnie tworzymy markę funkcjonalną, nowoczesną i solidną. Z niezwykłą starannością łączymy naszą działalność zawodową z życiową pasją, jaką jest projektowanie i produkcja mebli łazienkowych.

Naszym bezwzględnym celem jest uzyskanie satysfakcji klientów, atutem zaś nowoczesny design, wysoka jakość wyrobów oraz ich funkcjonalność i trwałość.

Naszą główną wartością jest zespół ludzi, przykładamy dużą wagę do ciągłego rozwoju.

Stawiamy na wzornictwo, rozwój technologiczny zarówno w obszarze nowych procesów jak i produktów. Inwestujemy w badanie i rozwój, co pozwala nam się wyróżniać, odświeżać ofertę naszych produktów oraz kreować nowe trendy.

Sprawdź nasze aranżacje!

Poznaj aranżacje wnętrz, które powstały
z wykorzystaniem naszych produktów!

Zobacz aranżacje

#elitameble

Polityka cookies

Możesz w każdej chwili dokonać zmian tych ustawień w przeglądarce, akceptując lub odrzucając część z tych plików. Jeśli będziesz korzystał z niniejszej strony bez zmiany w ustawieniach swojej przeglądarki, będziemy zapisywali i uzyskiwali dostęp do tych informacji (cookie) w pamięci Twojego urządzenia końcowego (komputer, telefon itp.) w wymienionych celach. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.