O firmie

Firma „Elita” Sp z o.o. powstała w grudniu 1998 roku. Od tego czasu staliśmy się jednym z wiodących producentów mebli łazienkowych, zyskując opinię przedsiębiorstwa o stabilnej pozycji rynkowej, gwarantującego pewność i rzetelność.

Przykładamy dużą wagę do ciągłego rozwoju. Stawiamy na wzornictwo, rozwój technologiczny zarówno w obszarze nowych procesów jak i produktów. Inwestujemy w badanie i rozwój, co pozwala nam się wyróżniać, odświeżać ofertę naszych produktów oraz kreować nowe trendy.

 

 

 

 

Kim jesteśmy?

Od ponad 25 lat z niezwykłą starannością łączymy naszą działalność zawodową z życiową pasją, jaką jest projektowanie i produkcja mebli łazienkowych.

Nadrzędnym celem naszej firmy jest uzyskanie satysfakcji klientów. Naszym atutem jest nowoczesny design, wysoka jakość wyrobów, ich funkcjonalność i trwałość.

W ofercie znajduje się wiele modeli wyrobów, z których można kompletować nowoczesne zestawy łazienkowe, według indywidualnych preferencji i gustów.

Od 11 marca 2008 staliśmy się partnerem ROYO GROUP – grupy, zrzeszającej kilka firm w Europie – zajmujących się projektowaniem i sprzedażą kompleksowego wyposażenia łazienek.

Naszą główną wartością jest zespół ludzi, który składa się z osób o wysokich kwalifikacjach na każdym poziomie organizacji. Zespół ten jest dynamiczny, otwarty na innowacje i kreatywny we wszystkich podjętych działaniach.

 

 

Nagrody i wyróżnienia

Nadrzędnym celem naszej firmy jest uzyskanie satysfakcji klientów.
Naszym atutem jest nowoczesny design i wysoka jakość wyrobów.

2022

Dobry Design 2022

Konkurs Dobry Design jest skierowany do firm i twórców, którzy w DNA swoich biznesów mają wpisane dobry design, wysoką jakość oraz długowieczność produktu. Organizatorem konkursu jest Grupa PTWP, wydawca portali PropertyDesign.pl, Dobrzemieszkaj.pl, PropertyNews.pl, a także organizator największego w tej części Europy wydarzenia rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa - Targów 4 Design Days. 28 stycznia 2022 wyróżnienie w kategorii Wyposażenie Łazienki otrzymały meble łazienkowe z kolekcji Look.

Diament Meblarstwa 2022

Diament Meblarstwa to konkurs organizowany od 2006r., którego celem jest wyłonienie najlepszych produktów w branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz pod względem wzornictwa, technologii, innowacyjności oraz funkcjonalności. Jest potwierdzeniem oryginalności produktu i wskazaniem znakomitego postrzegania przez ekspertów. 6 grudnia 2021 mieliśmy zaszczyt wziąć udział w uroczystej Gali 16tej edycji Konkursu, podczas której w kategorii strefa łazienki – meble (klasa PREMIUM) nagrodzona została kolekcja mebli łazienkowych Look, otrzymując tym samym tytuł Diamentu Meblarstwa 2022.

2021

Dobry Wzór 2021

Dobry Wzór to najstarszy polski konkurs wzorniczy. Od prawie 30 lat wyróżnia dobrze zaprojektowane produkty. Eksperci Instytutu Wzornictwa Przemysłowego oraz Jury złożone z niezależnych specjalistów wybiera najlepszy design w ponad dwudziestu kategoriach. Do finału konkursu zakwalifikowały się aż 4 kolekcje naszych mebli łazienkowych - Look, Indus, Glam oraz Moody. Nie zabrakło nas również na oficjalnej Gali Konkursu, która odbyła się 8 listopada 2021.

2020

Łazienka - Wybór Roku 2020

Nagroda główna i tytuł "Łazienka - Wybór Roku" w kategorii meble łazienkowe dla Kolekcji Moody. Kolekcja mebli łazienkowych Moody zdobyła nagrodę główną w prestiżowym konkursie "Łazienka - Wybór Roku" 2020 , którego organizatorem jest magazyn branżowy "Łazienka" wydawany przez Wydawnictwo Publikator i Grupę PTWP. Konkurs "Łazienka - Wybór Roku" to jedyny na polskim rynku konkurs poświęcony wyłącznie produktom związanym z wyposażeniem łazienek. Wyboru produktów dokonuje jury konkursu złożone z przedstawicieli redakcji magazynu "Łazienka", a także reprezentantów wiodących w Polsce salonów łazienkowych, hurtowni, organizacji związanych z branżą oraz architektów i projektantów. Jest to gwarancją obiektywnej i profesjonalnej oceny zgłoszonych produktów. Nagrodzone produkty i kolekcje śmiało można uznać za najlepsze pod względem jakości oraz wzornictwa.

Meble Plus - Produkt 2020

Podczas Gali Meblowej 6 lutego 2020 w Katowicach wręczone zostały nagrody i wyróżnienia dla laureatów konkursu Meble Plus - Produkt 2020. Decyzją Kapituły Konkursowej redakcja magazynu Meble Plus oraz portalu Biznesmeblowy.pl przyznała firmie Elita wyróżnienie Meble Plus – Produkt 2020 w kategorii MEBLE DO KUCHNI I ŁAZIENKI za produkt: Kolekcja mebli łazienkowych Futuris. Celem konkursu „Meble Plus – Produkt 2020” jest wyłonienie najlepszych dostępnych w Polsce mebli, półfabrykatów i akcesoriów meblowych. Wyboru dokonują specjaliści zajmujący się tą tematyką na co dzień. Werdykt stanowi zatem dla rynku detalicznego i dla ostatecznych konsumentów istotną informację o aktualnej ofercie rynkowej producentów i dystrybutorów mebli, a także o ofercie dostawców dla przemysłu meblarskiego.

2019

Łazienka - Wybór Roku 2019

Nagroda główna i tytuł "Łazienka - Wybór Roku" w kategorii meble łazienkowe dla Kolekcji Futuris. Kolekcja mebli łazienkowych Futuris zdobyła nagrodę główną w prestiżowym konkursie "Łazienka - Wybór Roku" 2019, którego organizatorem jest magazyn branżowy "Łazienka" wydawany przez Wydawnictwo Publikator i Grupę PTWP...

2018

Łazienka - Wybór Roku 2018

Wyróżnienie dla kolekcji INGE w konkursie Łazienka – Wybór Roku 2018 Celem konkursu Łazienka – Wybór Roku jest wyróżnienie najlepszych produktów wyposażenia łazienek, które pojawiły się na rynku nie wcześniej niż 1,5 roku od daty ogłoszenia kolejnej edycji. Przy ocenie pod uwagę brane są przede wszystkim: walory wzornicze produktu, jego jakość i innowacyjność...

Dobry Wzór 2018

Kolekcja INGE nominowana do konkursu "Dobry Wzór 2018" Wyróżnienie to wskazuje na wysoki poziom projektowy i wysokie walory komercyjne produktu "Dobry Wzór to pierwsza w Polsce nagroda za wzornictwo. Konkurs cieszy się coraz większym zainteresowaniem, jego poziom merytoryczny ciągle wzrasta i tym samym wybór finalistów staje się…

2017

Łazienka – Wybór Roku 2017

Wyróżnienie dla kolekcji Enjoy w konkursie Łazienka – Wybór Roku 2017. Celem konkursu Łazienka – Wybór Roku jest wyróżnienie najlepszych produktów wyposażenia łazienek, które pojawiły się na rynku nie wcześniej niż 1,5 roku od daty ogłoszenia kolejnej edycji. Przy ocenie pod uwagę brane są przede wszystkim: walory wzornicze produktu, jego jakość i innowacyjność, zgodność z prawem obowiązującym na polskim rynku oraz relacja ceny do jakości. Tytuł Łazienka – Wybór Roku to gwarancja tego, że dany produkt jest szczególnie wart uwagi konsumentów, a jego producent to firma godna polecenia i zaufania.

2016

Łazienka – Wybór Roku 2016

Wyróżnienie dla kolekcji Round w konkursie Łazienka – Wybór Roku 2016 Celem konkursu Łazienka – Wybór Roku jest wyróżnienie najlepszych produktów wyposażenia łazienek, które pojawiły się na rynku nie wcześniej niż 1,5 roku od daty ogłoszenia kolejnej edycji. Przy ocenie pod uwagę brane są przede wszystkim: walory wzornicze produktu, jego jakość i innowacyjność, zgodność z prawem obowiązującym na polskim rynku oraz relacja ceny do jakości. Tytuł Łazienka – Wybór Roku to gwarancja tego, że dany produkt jest szczególnie wart uwagi konsumentów, a jego producent to firma godna polecenia i zaufania.

Finalista konkursu Dobry Wzór 2016

Kolekcja Round – Finalista konkursu Dobry Wzór 2016 Dobry Wzór to pierwsza w Polsce nagroda za wzornictwo. Konkurs cieszy się coraz większym zainteresowaniem, jego poziom merytoryczny ciągle wzrasta i tym samym wybór finalistów staje się trudniejszy. W tym roku zgłoszono do konkursu 222 produkty w dziewięciu kategoriach. …Zgłoszone do konkursu produkty i usługi oceniane były według następujących kryteriów: cechy wizualne, cechy użytkowe, cechy ekonomiczne i wartości dodatkowe, które wyróżniają produkt i usługę – innowacyjność, oryginalność, komfort użytkowania…

2015

Wyróżnienie dla kolekcji Play w konkursie Łazienka – Wybór Roku 2015

Celem konkursu Łazienka – Wybór Roku jest wyróżnienie najlepszych produktów wyposażenia łazienek, które pojawiły się na rynku nie wcześniej niż 1,5 roku od daty ogłoszenia kolejnej edycji. Przy ocenie pod uwagę brane są przede wszystkim: walory wzornicze produktu, jego jakość i innowacyjność, zgodność z prawem obowiązującym na polskim rynku oraz relacja ceny do jakości. Tytuł Łazienka – Wybór Roku to gwarancja tego, że dany produkt jest szczególnie wart uwagi konsumentów, a jego producent to firma godna polecenia i zaufania. I miejsce dla kolekcji Kwadro w rankingu „Dobry Produkt 2015” II miejsce dla kolekcji Barcelona w rankingu „Dobry Produkt 2015” VI miejsce dla kolekcji Marsylia w rankingu „Dobry Produkt 2015”

2013

1 miejsce dla kolekcji Barcelona w konkursie „Design dla konesera 2013”

„…Celem plebiscytu jest nagradzanie i wyróżnianie produktów, które zachwycają projektem, funkcjonalnością, innowacyjnością i pięknem. W II edycji zaprezentowane zostały NOWOŚCI 2013 roku. Do udziału w plebiscycie zgłoszono 81 produktów w 10 kategoriach. O nadaniu tytułu zdecydowali Czytelnicy oraz eksperci magazynu Dobre Wnętrze.…”

Kolekcja Atu nominowana do konkursu „Dobry Wzór 2013”

Opinia Instytutu Wzornictwa Przemysłowego na temat kolekcji Atu „…Kolekcja Atu jest zgodna z aktualnymi trendami w projektowaniu wnętrz, o czym świadczy kolorystyka, rodzaj zastosowanego wykończenia frontów i prostota formy mebli. Wyposażenie wnętrz szafek jest praktyczne. Pozwala ono na racjonalne rozlokowanie wszystkich łazienkowych akcesoriów oraz dogodny dostęp do nich. Oprzyrządowanie szuflad i drzwi jest zgodne z aktualnym stanem techniki i zapewnia komfortowe ich użytkowanie…” I miejsce dla kolekcji Kwadro w rankingu „Dobry Produkt” II miejsce dla kolekcji Barcelona w rankingu „Dobry Produkt”

2012

I miejsce dla kolekcji Barcelona w konkursie „Wybór Roku 2012”

Tytuł „Łazienka – Wybór Roku” to gwarancja tego, że dany produkt jest szczególnie wart uwagi konsumentów, a jego producent to firma godna polecenia i zaufania.

2011

I miejsce dla kolekcji Serenity w konkursie „Diament Meblarstwa 2011”

Diament Meblarstwa jest potwierdzeniem doskonałego wzornictwa i oryginalności mebli, akcesoriów, półfabrykatów i komponentów meblowych oraz wskazaniem znakomitego postrzegania przez ekspertów.

Wyróżnienie dla kolekcji Tokyo w konkursie „Diament Meblarstwa 2011”

Diament Meblarstwa jest potwierdzeniem doskonałego wzornictwa i oryginalności mebli, akcesoriów, półfabrykatów i komponentów meblowych oraz wskazaniem znakomitego postrzegania przez ekspertów.

2009

Wyróżnienie dla kolekcji Young w konkursie „Wybór Roku 2009”

Tytuł „Łazienka – Wybór Roku” to gwarancja tego, że dany produkt jest szczególnie wart uwagi konsumentów, a jego producent to firma godna polecenia i zaufania.

2008

Wyróżnienie dla kolekcji Erato w konkursie „Diament Meblarstwa 2008”

Diament Meblarstwa jest potwierdzeniem doskonałego wzornictwa i oryginalności mebli, akcesoriów, półfabrykatów i komponentów meblowych oraz wskazaniem znakomitego postrzegania przez ekspertów.

2007

I miejsce dla kolekcji Rennel w konkursie „Diament Meblarstwa 2007”

Diament Meblarstwa jest potwierdzeniem doskonałego wzornictwa i oryginalności mebli, akcesoriów, półfabrykatów i komponentów meblowych oraz wskazaniem znakomitego postrzegania przez ekspertów.

2005

I miejsce i tytuł Produkt Roku dla kolekcji Classic w konkursie „Meble Plus”

Celem konkursu „Meble Plus – Produkt 2005” jest wyłonienie najlepszych dostępnych w Polsce mebli. Wyboru dokonują specjaliści zajmujący się tą tematyką na co dzień. Werdykt stanowi zatem dla rynku detalicznego i dla ostatecznych konsumentów istotną informację o aktualnej ofercie rynkowej producentów i dystrybutorów mebli, a także o ofercie dostawców dla przemysłu meblarskiego.

2004

Wyróżnienie dla kolekcji Marco Plus w konkursie „Wybór Roku 2004”

Tytuł „Łazienka – Wybór Roku” to gwarancja tego, że dany produkt jest szczególnie wart uwagi konsumentów, a jego producent to firma godna polecenia i zaufania.

Wyróżnienie dla kolekcji Aluminium w konkursie „Meble Plus”

Celem konkursu „Meble Plus – Produkt 2004” jest wyłonienie najlepszych dostępnych w Polsce mebli. Wyboru dokonują specjaliści zajmujący się tą tematyką na co dzień. Werdykt stanowi zatem dla rynku detalicznego i dla ostatecznych konsumentów istotną informację o aktualnej ofercie rynkowej producentów i dystrybutorów mebli, a także o ofercie dostawców dla przemysłu meblarskiego.

Polityka cookies

Możesz w każdej chwili dokonać zmian tych ustawień w przeglądarce, akceptując lub odrzucając część z tych plików. Jeśli będziesz korzystał z niniejszej strony bez zmiany w ustawieniach swojej przeglądarki, będziemy zapisywali i uzyskiwali dostęp do tych informacji (cookie) w pamięci Twojego urządzenia końcowego (komputer, telefon itp.) w wymienionych celach. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.