Kontakt

Elita Sp. z o.o.
ul. Żeromskiego 32
82-400 Sztumskie Pole
Polska
Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 16:00
Adres email: sekretariat@elitameble.pl
Telefon: (+48) 55 277 20 81
(+48) 55 277 20 82
Faks: (+48) 277 22 12
Informacje: (+48) 55 277 20 83
(+48) 602 500 400
Sekretariat: (+48) 55 267 15 00
Działy kontaktowe

Dział obsługi Klienta Export

Adres email: export@elitameble.pl
Telefon: (+48) 55 267 15 68
Faks: 55 277 22 12

Magazyn

Adres email: magazyn@elitameble.pl
Telefon: (+48) 55 267 15 06
Faks: (+48) 55 267 15 06

DIY

Adres email: diy@elitameble.pl

Marketing

Adres email: marketing@elitameble.pl

Wsparcie techniczne

Adres email: info@elitameble.pl
Regionalni przedstawiciele handlowi
Wybierz swój region:

Kamil Krzyśpiak

Adres email: kamil.krzyspiak@elitameble.pl
Telefon: +48 669 998 208

Konrad Ziółkowski

Adres email: konrad.ziolkowski@elitameble.pl
Telefon: +48 669 998 324

Waldemar Wieczerzak

Adres email: waldemar.wieczerzak@elitameble.pl
Telefon: +48 669 998 247

Cezary Bielak

Adres email: cezary.bielak@elitameble.pl
Telefon: +48 669 998 204

Michał Napierała

Adres email: michal.napierala@elitameble.pl
Telefon: +48 669 998 206

Maciej Bednarski

Adres email: maciej.bednarski@elitameble.pl
Telefon: +48 669 998 202

Dariusz Dziapka

Adres email: dariusz.dziapka@elitameble.pl
Telefon: +48 669 998 201

Sebastian Kałuża

Adres email: sebastian.kaluza@elitameble.pl
Telefon: +48 885 998 110

Zbigniew Piotrowski

Adres email: zbigniew.piotrowski@elitameble.pl
Telefon: +48 885 998 120

Tomasz Chmielarczyk

Adres email: tomasz.chmielarczyk@elitameble.pl
Telefon: +48 885 998 038
Serwis
Masz problem, potrzebujesz wsparcia w sprawie naszych produktów? Skontaktuj się z nami!

Dane kontaktowe

Adres email: info@elitameble.pl

Masz pytania lub chcesz
podjąć współpracę?