Aktualizacja bazy plików Cad Decor!

Pobierz aktualną bazę modeli 3D wszystkich produktów Elita i zaprojektuj łazienkę, którą pokochasz.

Oferta Elita 2021 uzupełniona została o kreatywne rozwiązania i szeroki wybór mebli łazienkowych, armatury oraz akcesoriów, dzięki którym zaprojektowanie idealnej łazienki będzie prostsze i stanie się prawdziwym dziełem miłości.

W najnowszej bazie mebli znajdziesz znane już kolekcje, modułowych mebli łazienkowych – Look, Lofty, Moody i Futuris, a także wiele nowych propozycji wzorniczych.

Absolutnie nowa, kolekcja Glam uzupełniona szkłem ornamentowym jest oryginalna i wszechstronna. Serie Split, Indus i Kido po raz kolejny udowadniają, że w elegancki sposób można łączyć ze sobą funkcjonalne rozwiązania oraz minimalistyczny i nowoczesny design.

Stonowane kolory, nowatorskie rozwiązania w obszarze funkcjonalności oraz zintegrowane elementy poszczególnych kolekcji mebli łazienkowych. Wszystkie te detale dają możliwości stworzenia indywidualnej i nowoczesnej łazienki.

 

Pobierz najnowszą bazę produktową Elita w CAD Decor!

Polityka cookies

Możesz w każdej chwili dokonać zmian tych ustawień w przeglądarce, akceptując lub odrzucając część z tych plików. Jeśli będziesz korzystał z niniejszej strony bez zmiany w ustawieniach swojej przeglądarki, będziemy zapisywali i uzyskiwali dostęp do tych informacji (cookie) w pamięci Twojego urządzenia końcowego (komputer, telefon itp.) w wymienionych celach. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.