Glam

Glam to ekskluzywna seria, która zachwyca komfortem użytkowania i elegancją. Poznaj unikalny charakter kolekcji, która łączy w sobie atrakcyjność i solidność z precyzyjną funkcjonalnością.

Symetryczna konstrukcja szafki uszlachetniona szkłem ornamentowym sprawia, że kolekcja Glam z każdej perspektywy prezentuje się intrygująco.

Krawędziowy – prawostronny, idealnie wyprofilowany uchwyt równoważy stylistyczne akcenty mebla oraz przenosi uwagę ku gładkiemu i solidnemu blatowi z kolekcji ElitStone. Ta luksusowa kolekcja mebli łazienkowych, została stworzona po to, by zachwycać.

Z pozoru masywna seria mebli pozwoli zmienić łazienkową rutynę w wyjątkowe doświadczenie. Efektowny front kryje za sobą dwie asymetryczne szuflady z metalowymi bokami w antracytowym wykończeniu, a bogata gama możliwości wyposażenia nie pozostawia wątpliwości, że mamy do czynienia z funkcjonalnym meblem najwyższej klasy. Do serii Glam dedykowane są nowoczesne modułowe organizery w różnych rozmiarach, które pozwolą utrzymać wszystkie przedmioty w odpowiednim ładzie, ułatwiając jednocześnie do nich dostęp.

Kolekcja mebli łazienkowych Glam to unikatowe połączenie imponującej szafki z blatami ElitStone i umywalkami nablatowymi.

Trzy pakiety kolorystyczne – stone, white i black w macie, przyciągają wzrok i pozwalają na  indywidualizację w stylistyce.

Szkło ornamentowe znajdujące się na froncie szafki pięknie odbija światło i mimowolnie przyciąga wzrok sprawiając, że przestrzeń łazienki prezentuje najwyższy poziom elegancji.