Glam

Ekskluzywna seria, która zachwyca komfortem użytkowania i elegancją.

Symetryczna konstrukcja szafki uszlachetniona szkłem ornamentowym sprawia, że kolekcja Glam z każdej perspektywy prezentuje się intrygująco.

Krawędziowy – prawostronny, idealnie wyprofilowany uchwyt równoważy stylistyczne akcenty mebla oraz przenosi uwagę ku gładkiemu i solidnemu blatowi z kolekcji ElitStone. Ta luksusowa kolekcja mebli łazienkowych, została stworzona po to, by zachwycać.

Z pozoru masywna seria mebli pozwoli zmienić łazienkową rutynę w wyjątkowe doświadczenie. Efektowny front kryje za sobą dwie asymetryczne szuflady z metalowymi bokami w antracytowym wykończeniu, a bogata gama możliwości wyposażenia nie pozostawia wątpliwości, że mamy do czynienia z funkcjonalnym meblem najwyższej klasy. Do serii Glam dedykowane są nowoczesne modułowe organizery w różnych rozmiarach, które pozwolą utrzymać wszystkie przedmioty w odpowiednim ładzie, ułatwiając jednocześnie do nich dostęp.

Kolekcja mebli łazienkowych Glam to unikatowe połączenie imponującej szafki z blatami ElitStone i umywalkami nablatowymi.

Trzy pakiety kolorystyczne – stone, white i black w macie, przyciągają wzrok i pozwalają na  indywidualizację w stylistyce.

Szkło ornamentowe znajdujące się na froncie szafki pięknie odbija światło i mimowolnie przyciąga wzrok sprawiając, że przestrzeń łazienki prezentuje najwyższy poziom elegancji.

Polityka cookies

Możesz w każdej chwili dokonać zmian tych ustawień w przeglądarce, akceptując lub odrzucając część z tych plików. Jeśli będziesz korzystał z niniejszej strony bez zmiany w ustawieniach swojej przeglądarki, będziemy zapisywali i uzyskiwali dostęp do tych informacji (cookie) w pamięci Twojego urządzenia końcowego (komputer, telefon itp.) w wymienionych celach. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.