Indus

Indywidualny charakter kolekcji Indus z każdej perspektywy wyrażony jest w nowym języku stylistycznym. Mocne akcenty podkreślają kluczowe zalety tej kolekcji mebli łazienkowych.

Industrialna stylistyka stelaża w czarnym kolorze podkreśli design każdego wnętrza, a kombinacja wysokiej jakości materiałów i subtelnie kontrastujących wykończeń zaskakuje wysoką użytecznością.

Charakterystyczna linia serii Indus nie tylko akcentuje industrialny lub loftowy charakter
i jednocześnie nie ogranicza przestrzeni łazienki. Elementy kolekcji dodatkowo podkreślają sylwetkę wszystkich tworzonych kompozycji – wśród nich szafka z szufladą lub półką w kolorze canela oak, zestawiona z blatem albo konsolą i panelem ściennym z serii ElitStone unicolor. Innym unikalnym detalem uzupełniającym kolekcję  jest wysokie lustro ze stalowym stelażem, które dodatkowo zaopatrzone jest w półkę i dwa wieszaki. Takie lustro, to świetna alternatywa do łazienki, jak i do innych pomieszczeń. Lustro posiada bardzo elegancki i stylowy design.

Wnętrze szuflady Indus zostało elegancko wykończone w kolorze anthracite, a uchwyt – umieszczony tak, aby ułatwić otwieranie i zamykanie szafki. Opcjonalne wyposażenie szuflady w modułowy organizer pozwoli utrzymać w porządek wśród rzeczy codziennego użytku.

Wszystkie detale mebli łazienkowych, jak relingi boczne
i frontowe pełniące funkcję wieszaków, gwarantują najwyższy komfort użytkowania.

Kolekcja mebli łazienkowych Indus
to wyjątkowo wyrafinowany symbol gustu, swobody i artystycznych aspiracji w aranżacji wnętrz.

Polityka cookies

Możesz w każdej chwili dokonać zmian tych ustawień w przeglądarce, akceptując lub odrzucając część z tych plików. Jeśli będziesz korzystał z niniejszej strony bez zmiany w ustawieniach swojej przeglądarki, będziemy zapisywali i uzyskiwali dostęp do tych informacji (cookie) w pamięci Twojego urządzenia końcowego (komputer, telefon itp.) w wymienionych celach. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.