Kido

Wszechstronna kolekcja mebli łazienkowych, która świetnie sprawdzi się zarówno w dużych jak i małych łazienkach. Praktyczna możliwość konfiguracji poszczególnych elementów umożliwia przechowywanie nawet dużych przedmiotów.

Starannie zaprojektowane i funkcjonalne wnętrze każdej szafki pozwala na stworzenie inteligentnej
i harmonijnej całości.

Wygląd serii Kido można swobodnie kreować dzięki wielu barwom uchwytów, pochodzących z różnych pakietów stylistycznych.

Wyrazista stylistyka to znak rozpoznawczy kolekcji Kido, która ze względu na swoją nietypową głębokość 360 mm idealnie wyposaży wąskie łazienki. Możliwość łączenia różnych elementów z serii pozwala na szeroki zakres indywidualizacji.

W skład tej miniaturowej kolekcji wchodzą szafki dwuszufladowe i dwudrzwiowe, a wielokolorowe uchwyty wyraźnie akcentują ich fronty, tworząc oszałamiający efekt wizualny.

Szafki z kolekcji Kido wyposażone są w szuflady
w kolorze anthracite z metalowymi bokami,
co podkreśla kontrast z efektownymi frontami
w kolorach white mat i blac mat.

Ascetyczne meble pomieszczą niezbędne
w łazience akcesoria i dadzą możliwość stworzenia nieprzytłaczającego wnętrza, dopasowanego
do własnych potrzeb.

Polityka cookies

Możesz w każdej chwili dokonać zmian tych ustawień w przeglądarce, akceptując lub odrzucając część z tych plików. Jeśli będziesz korzystał z niniejszej strony bez zmiany w ustawieniach swojej przeglądarki, będziemy zapisywali i uzyskiwali dostęp do tych informacji (cookie) w pamięci Twojego urządzenia końcowego (komputer, telefon itp.) w wymienionych celach. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.