Legacy

Piękny powrót do przeszłości.

Z pozoru niewspółczesna kolekcja mebli kryje w sobie niesamowite wizualne doświadczenia. Zestawienie tradycyjnej konstrukcji mebla z materiałami najwyższej jakości oraz najnowocześniejszą technologią okuć pozwoliło stworzyć kolekcję idealnie balansującą designerskie oczekiwania w stosunku do współczesnych mebli łazienkowych.

Uniwersalność kolekcji Legacy opiera się na niebanalnej stylistyce, która wniesie ciepło do każdego wnętrza. Tradycyjny mebel pokryty wyselekcjonowanym fornirem to przepis na ponadczasową, klimatyczną kolekcję. System indywidualnego doboru uchwytów oraz możliwość zestawienia ze specjalnie zaprojektowanymi nóżkami jeszcze bardziej zbliża do zaprojektowania łazienki marzeń.

Polityka cookies

Możesz w każdej chwili dokonać zmian tych ustawień w przeglądarce, akceptując lub odrzucając część z tych plików. Jeśli będziesz korzystał z niniejszej strony bez zmiany w ustawieniach swojej przeglądarki, będziemy zapisywali i uzyskiwali dostęp do tych informacji (cookie) w pamięci Twojego urządzenia końcowego (komputer, telefon itp.) w wymienionych celach. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.