Skye

Kompaktowy set o atrakcyjnej stylistyce, który zachwyca nowoczesnością i komfortem użytkowania.

Płynna linia uchwytu oraz charakterystycznie wyprofilowana umywalka podkreśla klarowność sylwetki mebla i jego nowoczesny charakter.

Nowoczesna stylistyka eleganckiego dwudrzwiowego setu Skye z pionowym chromowanym uchwytem, umieszczonym na całej wysokości szafki sprawia, że front mebla nabiera wyrafinowanej ostrości.

Zwieńczeniem zestawu łazienkowego jest ceramiczna umywalka o atrakcyjnie wyprofilowanym kształcie misy.

Wyrafinowane wnętrze szafki podumywalkowej w kolorze białym buduje poczucie przestrzeni, a wysoka jakość użytych materiałów dopełnia doświadczenie elegancji.

Różnorodność kolorystyczna zawarta w kolekcji, a także możliwość łączenia jej elementów z szafkami z serii For All sprawia, że może ona zostać spersonalizowana na wiele sposobów.

Set Skye dostępny jest w trzech kolorach: canela oak, white lakierowany na wysoki połysk i black mat.

Polityka cookies

Możesz w każdej chwili dokonać zmian tych ustawień w przeglądarce, akceptując lub odrzucając część z tych plików. Jeśli będziesz korzystał z niniejszej strony bez zmiany w ustawieniach swojej przeglądarki, będziemy zapisywali i uzyskiwali dostęp do tych informacji (cookie) w pamięci Twojego urządzenia końcowego (komputer, telefon itp.) w wymienionych celach. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.