Young Basic

Young Basic to doskonałe połączenie minimalnej formy z funkcjonalnością.

Ten funkcjonalny set został zaprojektowany na potrzeby małych powierzchni łazienkowych, w których należy zachować wrażenie estetycznej przejrzystości.

Szafka podumywalkowa posiada zawiasy samowypychające oraz innowacyjny system „push to open”. Set Young Basic wyposażony jest w 1 półkę z regulowaną wysokością. W skład setu Young Basic wchodzi szafka i umywalka.

Meble łazienkowe Young Basic zaprojektowane są w nowoczesnej stylistyce i wykonane z wysokiej klasy materiałów z zachowaniem największej staranności wykończenia wszystkich jej elementów.

Set Young Basic idealnie prezentuje się z szafkami z serii For All, dzięki temu możliwe jest stworzenie własnego, niepowtarzalnego zestawu mebli, który doskonale wyposaży wnętrze każdej łazienki.

Lekka i jednocześnie trwała konstrukcja setu Young Basic doskonale współgra z minimalistycznymi łazienkami gdzie ważna jest swoboda i przestrzeń. Siła prostoty mebla zapewnia idealne dopasowanie do każdego wnętrza.

Polityka cookies

Możesz w każdej chwili dokonać zmian tych ustawień w przeglądarce, akceptując lub odrzucając część z tych plików. Jeśli będziesz korzystał z niniejszej strony bez zmiany w ustawieniach swojej przeglądarki, będziemy zapisywali i uzyskiwali dostęp do tych informacji (cookie) w pamięci Twojego urządzenia końcowego (komputer, telefon itp.) w wymienionych celach. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.