Elita patronem 4 Design Days!

Podczas tegorocznego wydarzenia 4 Design Days przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie.

Z dumą informujemy, że zostaliśmy jednym z patronów największego w tej części Europy wydarzenia rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Oczywiście nie mogło nas zabraknąć również w strefie wystawców – nasze stoisko znajdziecie pod numerem 94, a na Wasze odwiedziny będziemy czekać z niecierpliwością!

Harmonogram wydarzenia prezentuje się następująco:
27-28 stycznia 2022 – dni biznesowe
Grono prelegentów występujących podczas dni biznesowych stale się powiększa. Jesteśmy pewni, że nie zabraknie porywających debat i wykładów prowadzonych przez najlepszych ludzi z branży!

29-30 stycznia 2022 – dni otwarte
Dni otwarte wypełni wiele atrakcji dla wszystkich, którzy planują budowę domu, remontują mieszanie lub po prostu interesują się architekturą i kochają dobry design.

Przed nami cztery intensywne dni spędzone w gronie architektów i projektantów z Polski i zagranicy, inwestorów, deweloperów, producentów, władz samorządowych oraz ekspertów. Rezerwujcie czas i spotkajmy się na stoisku numer 94!

Polityka cookies

Możesz w każdej chwili dokonać zmian tych ustawień w przeglądarce, akceptując lub odrzucając część z tych plików. Jeśli będziesz korzystał z niniejszej strony bez zmiany w ustawieniach swojej przeglądarki, będziemy zapisywali i uzyskiwali dostęp do tych informacji (cookie) w pamięci Twojego urządzenia końcowego (komputer, telefon itp.) w wymienionych celach. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.