Katalog 2022 wprowadza designerski balans między pokoleniami

Tegoroczny katalog to ponad 500 nowych indeksów, dwie zupełnie nowe, wyjątkowe kolekcje, a także znane i cenione serie naszych mebli poszerzone o świeże warianty kolorystyczne. Nie zabrakło nowości w kategoriach armatury oraz akcesoriów, dzięki którym zaprojektowanie idealnej łazienki stanie się jeszcze prostsze.

Najnowsze kolekcje zaprezentowane w katalogu powstały w wyniku doświadczeń i badań ukierunkowanych na stworzenie mebli łazienkowych cechujących się niebagatelnym designem oraz postępową funkcjonalnością, jednocześnie dodając element indywidualności, umożliwiający personalizację mebla według własnych potrzeb – tak powstały kolekcje Legacy i Soho.

Zmianami zostały objęte również kolekcje, które zachwycały klientów już w zeszłorocznym katalogu –wiele nowych możliwości aranżacyjnych pojawiło się w szczególności w obrębie kolekcji Look, która w tym momencie dostępna jest w aż 10 wariantach kolorystycznych!

W katalogu nie zabrakło również świeżych inspirujących propozycji do łazienek. Na szczególną uwagę zasługują akcesoria poszerzające gamę produktów marki ElitStone, wykonane z wysokiej jakości marmuru kompaktowego blaty Terrazzo ukazujące wyjątkową fakturę i wzór lastryko oraz umywalki ścienne Dimple, będące innowacyjnym kompromisem pomiędzy umywalką a konsolą.

Katalog dostępny jest zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej. Znajdź inspirację i stwórz łazienkę, którą pokochaszpobierz katalog Elita 2022

Polityka cookies

Możesz w każdej chwili dokonać zmian tych ustawień w przeglądarce, akceptując lub odrzucając część z tych plików. Jeśli będziesz korzystał z niniejszej strony bez zmiany w ustawieniach swojej przeglądarki, będziemy zapisywali i uzyskiwali dostęp do tych informacji (cookie) w pamięci Twojego urządzenia końcowego (komputer, telefon itp.) w wymienionych celach. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.