Kolekcja Look nagrodzona Diamentem Meblarstwa

Diament Meblarstwa to konkurs organizowany od 2006r., który na celu ma wyłonienie najlepszych produktów w branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz pod względem wzornictwa, technologii, innowacyjności oraz funkcjonalności.

W tym roku do konkursu Diament Meblarstwa organizowanym przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika BIZNES.meble.pl oraz Grupę Meble.pl S.A. zakwalifikowały się aż 4 kolekcje naszego autorstwa – Moody, Glam, Indus oraz Look.

56-osobowe jury konkursu miało za zadanie ocenić ponad 104 wyróżnione produkty: meble, a także akcesoria i komponenty. Jurorzy, wyłaniając zwycięzców, wzięli pod uwagę wzornictwo i zgodność z aktualnymi trendami, innowacyjność oraz zaawansowanie technologiczne, funkcjonalność i ergonomię, a także ogólną prezencję zgłoszonych produktów. Podczas uroczystej Gali rozdania nagród również my odebraliśmy statuetkę Diamentu Meblarstwa.

Zwycięska okazała się kolekcja Look, która konkurując w klasie premium, zwyciężyła w kategorii strefa łazienki – meble. Statuetkę odebraliśmy podczas uroczystej Gali 16stej edycji konkursu, która odbyła się 6 grudnia w warszawskim City Hall. Miło było znaleźć się w tym czasie w Warszawie oraz spotkać się z wszystkimi uczestnikami Gali. Dziękujemy z to wyróżnienie i mamy nadzieję, że w tych samych okolicznościach spotkamy się za rok.

Polityka cookies

Możesz w każdej chwili dokonać zmian tych ustawień w przeglądarce, akceptując lub odrzucając część z tych plików. Jeśli będziesz korzystał z niniejszej strony bez zmiany w ustawieniach swojej przeglądarki, będziemy zapisywali i uzyskiwali dostęp do tych informacji (cookie) w pamięci Twojego urządzenia końcowego (komputer, telefon itp.) w wymienionych celach. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.