Kolekcja Rolly – szczyt przestronności i komfortu.

Kolekcja mebli Rolly zachwyca nietypowym kształtem frontu. Te ponadczasowe meble nadadzą każdej łazience niepowtarzalnego wizerunku.

Wygląd zewnętrzny świetnie współgra z zastosowaną przy budowie mebla techniką.

Przemyślane i stylowe szczegóły kolekcji mebli łazienkowych Rolly odznaczają się wyjątkową elegancją. Pokaźne proporcje i poręczne chromowane uchwyty podkreślają design szafek, a przejrzyste powierzchnie i wyraźnie zaokrąglone fronty nadają im lekkości.

Dodatkowymi atutami mebli z kolekcji Rolly są głębokie szuflady z pełnym wysuwem i samodomykającymi się zawiasami, które zapewniają cichy i delikatny domyk. Dzięki temu rozwiązaniu, szuflady nie wymagają już asekurowania ich, podczas zamykania, przed głośnym trzaskaniem.

Doskonałym uzupełnieniem serii jest jednodrzwiowa komoda, a także komoda z koszem cargo.

Cargo idealnie sprawdza się w łazience. To kosz na bieliznę umieszczony na wytrzymałych prowadnicach, które oprócz wysokiego udźwigu (do 20 kg), charakteryzują się niezwykle łatwym sposobem wysuwania się i wsuwania do środka mebla – płynnym i miękkim ruchem. Dzięki takiemu rozwiązaniu łazienka stanie się praktyczna i funkcjonalna.

 

Szafki z kolekcji Rolly idealnie prezentują się z umywalkami naszafkowymi, jak i nablatowymi. Funkcja ta jest możliwa dzięki zastosowaniu dwóch rodzajów blatów: blatu marmurowego calacatta w kolorze białym mat z serii ElitStone i blatu PCV w kolorze dąb clasic.

Kolekcja mebli Rolly może służyć za wzorzec zarówno w dziedzinie designu jak i techniki.

To niepowtarzalne połączenie komfortu i elegancji przeznaczone dla osób, które w wyraźny sposób chcą podkreślić swoją indywidualność.

Polityka cookies

Możesz w każdej chwili dokonać zmian tych ustawień w przeglądarce, akceptując lub odrzucając część z tych plików. Jeśli będziesz korzystał z niniejszej strony bez zmiany w ustawieniach swojej przeglądarki, będziemy zapisywali i uzyskiwali dostęp do tych informacji (cookie) w pamięci Twojego urządzenia końcowego (komputer, telefon itp.) w wymienionych celach. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.