To już czwarta edycja konkursu dla projektantów wnętrz – Łazienka z Wizją 2022 właśnie trwa!

Tegoroczna edycja konkursu pozytywnie zaskakuje uczestników. Poznaj szczegóły tego wydarzenia.

Łazienka z Wizją 2022 wystartowała 1 sierpnia i potrwa aż do 30 września. Ten wyjątkowy konkurs dla projektantów i entuzjastów projektowania to dla nas niezwykły czas inspiracji. Każdego roku nie możemy się doczekać, aż będziemy mogli docenić profesjonalizm i pomysłowość twórców najlepszych wizualizacji, którzy w interesujący sposób przedstawią swoje spojrzenie na design i obowiązujące trendy.

W tym roku pod tą samą nazwą, jednak z jeszcze większym budżetem nagród, spojrzymy na nadesłane projekty i ocenimy je pod kątem oryginalności, jakości wykonania czy funkcjonalności, a także docenimy walory estetyczne prac. W odróżnieniu od poprzednich lat i w odpowiedzi na sugestie uczestników postawiliśmy na większą swobodę i projekt może powstać przy użyciu dowolnego oprogramowania do tworzenia projektów i wizualizacji.

Podobnie jak w poprzednich latach zadaniem konkursowym jest przygotowanie projektu łazienki z wykorzystaniem produktów z oferty Elita 2022. W rezultacie przedstawiona w projekcie łazienka powinna być pomieszczeniem samodzielnym, funkcjonalny oraz oczywiście stylowym.

Dla zwycięzców przewidziane są następujące nagrody:
Nagroda główna: 6000,00 zł
Nagroda za zajęcie II miejsca: 3000,00 zł
Nagroda za zajęcie III miejsca: 2000,00 zł

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej konkursu konkurs.elitameble.pl, gdzie dostępne są również szczegółowe informacje, regulamin czy sekcja FAQ z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

Za wszystkich uczestników trzymamy kciuki i z niecierpliwością czekamy na zgłoszenia!

Polityka cookies

Możesz w każdej chwili dokonać zmian tych ustawień w przeglądarce, akceptując lub odrzucając część z tych plików. Jeśli będziesz korzystał z niniejszej strony bez zmiany w ustawieniach swojej przeglądarki, będziemy zapisywali i uzyskiwali dostęp do tych informacji (cookie) w pamięci Twojego urządzenia końcowego (komputer, telefon itp.) w wymienionych celach. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.