Ruszyła piąta edycja konkursu Łazienka z Wizją

Poznaj szczegóły tegorocznej edycji tego kultowego wydarzenia.

Łazienka z Wizją 2023 wystartowała 28 sierpnia i potrwa aż do 1 października. Okres trwania konkursu to czas obfity w inspiracje. Każdego roku nie możemy się doczekać, aż będziemy mogli docenić profesjonalizm i pomysłowość twórców najlepszych wizualizacji, którzy w interesujący sposób przedstawią nam swoje spojrzenie na design i obowiązujące trendy z wykorzystaniem naszych produktów.

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie projektu łazienki z wykorzystaniem produktów z oferty Elita 2023. Zaproponowana łazienka powinna być pomieszczeniem samodzielnym, funkcjonalny i stylowym. Może posiadać okno, skośne ściany oraz wnęki. Projekt może powstać przy użyciu dowolnego oprogramowania do tworzenia projektów i wizualizacji.

Dla zwycięzców przewidziane są następujące nagrody:
Nagroda główna: 6000,00 zł
Nagroda za zajęcie II miejsca: 3000,00 zł
Nagroda za zajęcie III miejsca: 2000,00 zł

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej konkursu konkurs.elitameble.pl, gdzie dostępne są również szczegółowe informacje, regulamin czy sekcja FAQ z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

Za wszystkich uczestników trzymamy kciuki i z niecierpliwością czekamy na zgłoszenia!

Polityka cookies

Możesz w każdej chwili dokonać zmian tych ustawień w przeglądarce, akceptując lub odrzucając część z tych plików. Jeśli będziesz korzystał z niniejszej strony bez zmiany w ustawieniach swojej przeglądarki, będziemy zapisywali i uzyskiwali dostęp do tych informacji (cookie) w pamięci Twojego urządzenia końcowego (komputer, telefon itp.) w wymienionych celach. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.