To już kolejna edycja kultowego konkursu – Łazienka z Wizją 2021 wystartowała!

Poznaj szczegóły trzeciej edycji konkursu dla projektantów i entuzjastów tematu.

Ruszyła kolejna edycja naszego konkursu dla projektantów i entuzjastów projektowania.
W tym roku pod nową nazwą i z jeszcze większym budżetem nagród docenimy profesjonalizm i pomysłowość twórców wizualizacji, którzy w interesujący sposób przedstawią swoje spojrzenie na design i obowiązujące trendy. Kolejny raz spojrzymy na projekty pod kątem oryginalności, jakości wykonania czy funkcjonalności, a także ocenimy walory estetyczne podesłanych prac. Bez wątpienia będzie to edycja wyjątkowa!

Podobnie jak w zeszłym roku zadaniem konkursowym jest przygotowanie projektu łazienki z wykorzystaniem produktów z oferty Elita 2021 oraz oprogramowania firmy CAD Projekt K&A: CAD Decor i/lub CAD Decor PRO. W rezultacie przedstawiona w projekcie łazienka ma być pomieszczeniem samodzielnym, funkcjonalny i stylowym. Może posiadać okno, skośne ściany oraz wnęki.

W tym roku zwiększyliśmy pulę nagród. Prezentuje się ona następująco:
Nagroda główna: 5000,00 zł oraz licencja na CAD Decor PRO 3.X na okres 12 m-cy.
Nagroda za zajęcie II miejsca: 3000,00 zł
Nagroda za zajęcie III miejsca: 2000,00 zł

Termin nadsyłania prac:
19.07 – 30.09.2021

Partnerem trzeciej edycji Konkursu organizowanego przez Elita Sp. z o.o. jest CAD Projekt K&A Sp. z o. o.

W przeciwieństwie do poprzednich lat w tym roku uruchomiliśmy dedykowaną stronę internetową konkursu konkurs.elitameble.pl, na której dostępne są między innymi szczegóły, regulamin konkursu czy formularz zgłoszeniowy.

Za wszystkich uczestników trzymamy kciuki i z niecierpliwością czekamy na pierwsze zgłoszenia.

Polityka cookies

Możesz w każdej chwili dokonać zmian tych ustawień w przeglądarce, akceptując lub odrzucając część z tych plików. Jeśli będziesz korzystał z niniejszej strony bez zmiany w ustawieniach swojej przeglądarki, będziemy zapisywali i uzyskiwali dostęp do tych informacji (cookie) w pamięci Twojego urządzenia końcowego (komputer, telefon itp.) w wymienionych celach. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.