Wyniki konkursu Łazienka z Wizją 2021

Z przyjemnością informujemy, że III edycja konkursu Łazienka z Wizją 2021, którego partnerem był CAD Projekt K&A Sp. z o. o., została rozstrzygnięta. Otrzymaliśmy wiele projektów, które zaskoczyły nas swoją oryginalnością, pomysłowością i kunsztem wykonania…

Tegoroczna poprzeczka została postawiona przez uczestników bardzo wysoko, ponieważ otrzymaliśmy ponad 120 niesamowitych zgłoszeń. Ocenie podlegała – oryginalność projektu, jakość wykonania wizualizacji, funkcjonalność, pomysłowość, a także wpisanie się projektu w aktualne trendy oraz terminowość zgłoszenia.

Ze względu na wysoki poziom nadesłanych projektów Zespół Konkursowy miał niełatwe zadanie. Po wielu godzinach narad ustalono, że laureatami zostali:

Miejsce I – Natalia Krupska

Miejsce II – Patrycja Szewrańska

Miejsce III – Aneta Wolny

Laureatom serdecznie gratulujemy! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i serdecznie zapraszamy do kolejnych edycji.

Polityka cookies

Możesz w każdej chwili dokonać zmian tych ustawień w przeglądarce, akceptując lub odrzucając część z tych plików. Jeśli będziesz korzystał z niniejszej strony bez zmiany w ustawieniach swojej przeglądarki, będziemy zapisywali i uzyskiwali dostęp do tych informacji (cookie) w pamięci Twojego urządzenia końcowego (komputer, telefon itp.) w wymienionych celach. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.