Wyniki konkursu Łazienka z Wizją 2022

Z przyjemnością informujemy, że IV edycja konkursu Łazienka z Wizją została rozstrzygnięta. Tegoroczna edycja była wyjątkowa od samego początku, jednak dopiero ilość nadesłanych projektów sprawiła, że możemy mówić o edycji rekordowej!

W odpowiedzi na sugestie projektantów, w tym roku postawiliśmy zagwarantować uczestnikom większą swobodę i projekt mógł powstać przy użyciu dowolnego oprogramowania do tworzenia projektów i wizualizacji.

Otrzymaliśmy aż 320 niesamowitych zgłoszeń, a co za tym idzie prawie dwa razy więcej projektów, gdyż zgodnie z regulaminem konkursu wielu uczestników przesłało więcej niż jedną pracę! Ocenie podlegała – oryginalność projektu, jakość wykonania wizualizacji, funkcjonalność, pomysłowość, a także wpisanie się projektu w aktualne trendy.

Ze względu na wysoki poziom nadesłanych projektów Zespół Konkursowy miał niełatwe zadanie. Po wielu godzinach narad ustalono, że laureatami zostali:

Miejsce I – Patrycja Bereska
Miejsce II – Marta Mocek
Miejsce III – Aleksandra Mółka

Co więcej, poprzeczka została postawiona przez uczestników tak wysoko, że wytypowanie wyróżnień okazało się niemożliwe! Z tego względu drobnymi podarunkami zdecydowaliśmy się nagrodzić wszystkich uczestników konkursu.

Laureatom serdecznie gratulujemy! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i serdecznie zapraszamy do kolejnych edycji.

Polityka cookies

Możesz w każdej chwili dokonać zmian tych ustawień w przeglądarce, akceptując lub odrzucając część z tych plików. Jeśli będziesz korzystał z niniejszej strony bez zmiany w ustawieniach swojej przeglądarki, będziemy zapisywali i uzyskiwali dostęp do tych informacji (cookie) w pamięci Twojego urządzenia końcowego (komputer, telefon itp.) w wymienionych celach. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.