Split

Oryginalny design kolekcji Split pokazuje, jak powinno wyglądać połączenie wyrafinowania i praktyczności. Od smukłych i przyciągających spojrzenie frontów,
aż po imponująco pojemne szuflady.

Seria Split to zupełnie nowa koncepcja wnętrza, która daje swobodę przechowywania i aranżowania łazienki. Zadbaj o swój komfort, a wszystko stanie się łatwe.

Z przodu wzrok przyciąga frezowany uchwyt wyprofilowany pod kątem 45°, znajdujący
się na całej długości szafki. Połączenie prostych linii z licznymi możliwościami konfiguracji szuflad
i kosza cargo sprawia, że kolekcja nie tylko zachwyca praktycznością, ale również uwodzi stylistyką. Seria Split fantastycznie prezentuje
się w blatami ElitStone unicolor.

Komfort i funkcjonalność

Pakowne szuflady z metalowymi bokami w wielu rozmiarach
i kosz cargo tworzą spójną całość o eleganckim, nowoczesnym charakterze. Relingi zabezpieczające asekurują przed wypadaniem przedmiotów, a koncepcja przestrzeni umożliwia swobodę w aranżacji wyposażenia szuflady modułowymi organizerami w rozmiarze 35 cm.

Dzięki szerokiej gamie oryginalnych połączeń codzienne użytkowanie mebli łazienkowych
z kolekcji Split może być przyjemniejsze. Odpowiadająca obowiązującym trendom kolorystyka serii pozwala dopasować meble
do charakteru użytkownika.

Kolekcja Split prezentuje się doskonale dzięki matowemu lakierowi w czterech kolorach: white, stone, anthracite i black.

Progresywny design umożliwił zaprojektowanie mebli estetycznych, funkcjonalnych
i komfortowych w użytkowaniu.

Polityka cookies

Możesz w każdej chwili dokonać zmian tych ustawień w przeglądarce, akceptując lub odrzucając część z tych plików. Jeśli będziesz korzystał z niniejszej strony bez zmiany w ustawieniach swojej przeglądarki, będziemy zapisywali i uzyskiwali dostęp do tych informacji (cookie) w pamięci Twojego urządzenia końcowego (komputer, telefon itp.) w wymienionych celach. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.