ElitStone. Otocz się pięknem natury.

ElitStone to marka blatów i konsol zaprojektowanych w taki sposób, aby idealnie łączyły się z poszczególnymi seriami mebli łazienkowych. Te piękne elementy zostały wykonane z marmuru kompaktowego.

Marka ElitStone to produkty wykonane w 96-97% z naturalnego marmuru z domieszką 3-4% naturalnych żywic. Oznacza to, że kamień ElitStone zachowuje wszystkie właściwości mechaniczne i estetyczne naturalnego kamienia.

Marmur to klasyk, który nigdy nie wychodzi z mody. Ten solidny kamień może szybko zmienić wygląd każdej łazienkowej przestrzeni swoim eleganckim wyglądem.

Marmur jest nie tylko trwały, ale także bardzo wszechstronny. Konsole i blaty, które z niego powstały są jednymi z najlepszych pod względem jakości, stylu i elegancji. Są również najbardziej bezobsługowe i wymagają rzadszego czyszczenia. Te niepowtarzalne elementy są odporne na ciepło, działanie wody i pary, a także silnych nacisków.

Konsole i blaty występują w dwóch, niezwykle modnych odcieniach białego marmuru calacatta i czarnego marmuru marquina, a niepowtarzalne rdzenie powstałe w wyniku obróbki tworzą indywidulny wzór, którego nie da się skopiować.

 

ElitStone idealnie współgra z kolorowymi umywalkami nablatowaymi, zapewniając zharmonizowany wygląd, a idealna grubość krawędzi blatu (20 mm) stanowi rodzaj efektownego detalu.

Ze względu na swoja solidność zarówno blaty jak i konsole świetnie sprawdza się także w pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Blaty ElitStone dedykowane są do czterech kolekcji mebli łazienkowych:

 

 

 

Polityka cookies

Możesz w każdej chwili dokonać zmian tych ustawień w przeglądarce, akceptując lub odrzucając część z tych plików. Jeśli będziesz korzystał z niniejszej strony bez zmiany w ustawieniach swojej przeglądarki, będziemy zapisywali i uzyskiwali dostęp do tych informacji (cookie) w pamięci Twojego urządzenia końcowego (komputer, telefon itp.) w wymienionych celach. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.