Katalog 2021 – Stwórz łazienkę, którą pokochasz.

Katalog 2021 zawiera kreatywne rozwiązania i szeroki wybór mebli, armatury oraz akcesoriów, dzięki którym zaprojektowanie idealnej łazienki będzie osiągalne i stanie się prawdziwym dziełem miłości.

Najnowsze kolekcje mebli łazienkowych, są wynikiem doświadczeń i badań zmierzających do stworzenia inteligentnej, a także kreatywnej interpretacji wystroju łazienki.

W ofercie znajdują się nienaganne stylizacje łazienkowych wnętrz, które pięknie równoważą współczesny i nowoczesny design.

Projekty naszych mebli ewoluowały, aby kierować nowe kolekcje meblowe do łazienek we wszystkich domach. Zmiany objęły szersze spojrzenie na różnorodność gustów, szklane wykończenia oraz urzekające, harmonijne kolory.

Nowe kolekcje uzupełnione szkłem ornamentowym są oryginalne i wszechstronne. Fronty szafek zyskały nowy wygląd z oszałamiającymi detalami. Większe, nowoczesne moduły dają możliwości szerokiej gamy kompozycji, które wzbogacą łazienkę i dadzą możliwość indywidualnego planowania.

Natura od lat jest źródłem naszej inspiracji, to niebywałe zestawienie barw i płaszczyzn o różnorodnych kształtach, wielkościach oraz fakturach. Wzorując się na niej, konsekwentnie dążymy do zachowania logiki konstrukcyjnej wszystkich naszych produktów, które charakteryzują się oryginalną ornamentyką, idealnym zestawieniem linii, swobodą przestrzenną i solidnością wykonania.

Co zrobić, aby stworzyć łazienkę, którą pokochasz? To proste, znajdź inspirację! Pobierz katalog Elita 2021

Polityka cookies

Możesz w każdej chwili dokonać zmian tych ustawień w przeglądarce, akceptując lub odrzucając część z tych plików. Jeśli będziesz korzystał z niniejszej strony bez zmiany w ustawieniach swojej przeglądarki, będziemy zapisywali i uzyskiwali dostęp do tych informacji (cookie) w pamięci Twojego urządzenia końcowego (komputer, telefon itp.) w wymienionych celach. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.