Rozwiązanie All In One. Czyli, nowoczesna obsługa klienta.

Właśnie uruchomiono Platformę B2B dla klientów firmy Elita. Dzięki nowemu rozwiązaniu wszyscy partnerzy biznesowi będą mogli skorzystać z nowoczesnych funkcji, wygodniejszego dostępu do produktów, spersonalizowanej zawartości, zaawansowanych rozwiązań, możliwości wyświetlania promocji w czasie rzeczywistym i ułatwionego kontaktu.

Platforma została utworzona dla klientów, aby uprościć im możliwość składania zamówień. Oznacza to również, wygodniejszy dostęp do wszystkich aktualnych promocji z dowolnego miejsca. Wystarczy połączenie z internetem i komputer, tablet lub smartfon. Intuicyjny interfejs, dostosowany do potrzeb klienta, a także obszerne menu, dają dostęp do biblioteki dokumentacji zawierającej np. dane techniczne produktów, czy instrukcje montażu.

Platforma B2B – Elita umożliwia również łatwiejszy i lepiej przystosowany do potrzeb klientów kontakt z zespołem handlowym.

Korzystając z platformy zyskujesz:

  • Samodzielność w składaniu zamówień, sprawdzenie terminu dostawy, weryfikacja płatności, sprawdzenie statusu reklamacji.
  • Wszystko w jednym miejscu i do pobrania: dane techniczne, atest higieniczny, instrukcje montażu, ogromna biblioteka zdjęć i najważniejszych informacji.
  • Tworzenie „listy ulubionych”, dzięki temu usprawnisz swój proces składania zamówienia, a także uzyskasz szybki dostęp do najczęściej szukanych produktów.
  • Pierwszeństwo do aktualnego katalogu produktowego.
  • Sprawdzaj powiązania produktowe, terminy przerw produkcyjnych i aktualne promocje.

Uruchomienie Platformy B2B – Elita, to odpowiedź na potrzeby klientów w zakresie oszczędności czasu i optymalizacji zarządzania złożonymi zamówieniami.

 

Zapraszamy do współpracy!

Chcesz założyć konto na Platformie B2B – Elita i w pełni korzystać z wszystkich uprzywilejowanych funkcji?

Zarejestruj się!

Polityka cookies

Możesz w każdej chwili dokonać zmian tych ustawień w przeglądarce, akceptując lub odrzucając część z tych plików. Jeśli będziesz korzystał z niniejszej strony bez zmiany w ustawieniach swojej przeglądarki, będziemy zapisywali i uzyskiwali dostęp do tych informacji (cookie) w pamięci Twojego urządzenia końcowego (komputer, telefon itp.) w wymienionych celach. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.