Raport odpowiedzialności społecznej

Raport Społecznej Odpowiedzialności, czyli przegląd działań spółki Elita z zakresu społecznej odpowiedzialności, jest pierwszą naszą publikacją tego typu, rodzajem sprawozdania z tego, jak realizujemy ideę odpowiedzialności za środowisko, pracowników, prawa konsumentów i otoczenie społeczne. Publikacja ta obejmuje okres od 2006 do 2007 roku.

Publikację tę traktujemy jako jedną z form dialogu z naszymi interesariuszami. To założenie przyświecało nam podczas jej opracowywania. W poszczególnych rozdziałach pokazaliśmy, jak rozumiemy swoją odpowiedzialność na każdym etapie działania przedsiębiorstwa, jak jest ona wpisywana w sposób funkcjonowania firmy, a jakie inicjatywy podejmujemy dodatkowo.

Polityka cookies

Możesz w każdej chwili dokonać zmian tych ustawień w przeglądarce, akceptując lub odrzucając część z tych plików. Jeśli będziesz korzystał z niniejszej strony bez zmiany w ustawieniach swojej przeglądarki, będziemy zapisywali i uzyskiwali dostęp do tych informacji (cookie) w pamięci Twojego urządzenia końcowego (komputer, telefon itp.) w wymienionych celach. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.