Polityka jakości

Nadrzędnym celem naszej firmy jest uzyskanie satysfakcji klientów.

W celu spełnienia wszystkich niezbędnych wymagań oraz zapewnienia pełnej satysfakcji z użytkowania naszych mebli, kompetentni pracownicy firmy Elita, wspierani przez najnowszą technologię, dokładają wszelkich starań, aby utrzymać najwyższe techniczne, jak i jakościowe parametry produkowanych przez nas wyrobów.

Przez szerokie kontakty z naszymi odbiorcami staramy się spełnić ich wymagania i dostosować ofertę do ich potrzeb.

Gwarancją realizacji powyższej polityki jest wdrożony i ciągle doskonalony System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000, który umożliwia nam  doskonalić strukturę i organizację, systematycznie poprawiać ofertę a tym samym wspomaga rozwój naszej firmy ku zadowoleniu klientów. Zapewniamy, że spełnienie wymagań, zarówno klienta jak i tych stawianych przez obowiązujące normy prawne jest dla nas priorytetem.

Dewizą naszej firmy jest najwyższa jakość za rozsądną cenę.

Polityka cookies

Możesz w każdej chwili dokonać zmian tych ustawień w przeglądarce, akceptując lub odrzucając część z tych plików. Jeśli będziesz korzystał z niniejszej strony bez zmiany w ustawieniach swojej przeglądarki, będziemy zapisywali i uzyskiwali dostęp do tych informacji (cookie) w pamięci Twojego urządzenia końcowego (komputer, telefon itp.) w wymienionych celach. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.