Rozwój pracowników

Wartość zasobów ludzkich jest obszarem, na którym konkurencja między firmami coraz bardziej rośnie. Mając tego świadomość, Elia Sp. z o.o. prowadzi politykę personalną, której celem jest pozyskanie, utrzymanie i rozwój utalentowanych pracowników o kompetencjach odpowiadających bieżącym i przyszłym potrzebom.

Zależy nam na sukcesie pracowników. Wspieramy naszych pracowników. Chcemy, aby właśnie w Elita Sp. z o.o. znaleźli swój sposób na rozwój i zawodowy sukces.

Jesteśmy  cenionym pracodawcą zarówno w branży meblarskiej, jak i wśród lokalnych dużych firm międzynarodowych. Tworzymy konkurencyjne warunki pracy dla wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników. Bardzo ważne jest dla nas, aby każdy pracownik mógł realizować się w pracy oraz aby miał poczucie, że jest darzony zaufaniem i uznaniem. Dlatego stwarzamy pracownikom takie warunki, aby mogli podnosić swoje kwalifikacje i osiągnąć sukces.

Polityka cookies

Możesz w każdej chwili dokonać zmian tych ustawień w przeglądarce, akceptując lub odrzucając część z tych plików. Jeśli będziesz korzystał z niniejszej strony bez zmiany w ustawieniach swojej przeglądarki, będziemy zapisywali i uzyskiwali dostęp do tych informacji (cookie) w pamięci Twojego urządzenia końcowego (komputer, telefon itp.) w wymienionych celach. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.