Oferta Elita Sp. z o.o.

W naszej ofercie znajduje się przeszło 500 modeli wyrobów, z których można kompletować funkcjonalne zestawy łazienkowe według indywidualnych preferencji i gustów nabywcy, a także szafki pojedyncze pod większość dostępnych na rynku umywalek.
Różnorodna oferta szafek łazienkowych pozwala na zagospodarowanie każdej łazienki, zaczynając od niewielkiej w bloku, a kończąc na pokoju kąpielowym. Ekspozycje naszych wyrobów znajdują się w ponad 1000 punktach handlowych na terenie kraju oraz kilkudziesięciu na terenie krajów Unii Europejskiej oraz byłego bloku wschodniego.

Naszym klientom oferujemy meble łazienkowe w trzech markach:

  1. Passione – meble najwyższej jakości o wyrafinowanym wzornictwie i  perfekcyjnym wykonaniu dla wymagających klientów,
  2. Elita – bogata oferta mebli wysokiej jakości  skierowana do klientów preferujących nowoczesność,
  3. Majus – meble reprezentujące tradycyjną łazienkową biel, charakteryzujące się niską ceną.

Naszym atutem jest wysoka jakość  wyrobów, ich funkcjonalność, trwałość, a także duża odporność na wilgoć, wszystko to potwierdzone uzyskanymi certyfikatami:

  1. Atesty wytrzymałościowe bezpiecznych rozwiązań konstrukcyjnych,
  2. Atest higieniczny.

 

 

Polityka cookies

Możesz w każdej chwili dokonać zmian tych ustawień w przeglądarce, akceptując lub odrzucając część z tych plików. Jeśli będziesz korzystał z niniejszej strony bez zmiany w ustawieniach swojej przeglądarki, będziemy zapisywali i uzyskiwali dostęp do tych informacji (cookie) w pamięci Twojego urządzenia końcowego (komputer, telefon itp.) w wymienionych celach. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.